Nie inwestuj 30 mln USD w samochód, jeżeli się nie znasz

TR
opublikowano: 21-02-2012, 12:52

Zastanów się dwukrotnie zanim zainwestujesz w drogie samochody – ostrzega Peter Mullin, który wydał 30 mln USD na zabytkowe Bugatti.

Mullin, właściciel wyprodukowanego w 1936  Bugatti 57SC Atlantic, które jest najdroższym samochodem świata, ostrzega, że osoby nie znające się na motoryzacji nie powinni w nią inwestować.

- Osoby mające małą wiedzę dotyczącą samochodów nie powinni kupować zabytkowych pojazdów myśląc, że jest to znakomita inwestycja kapitału. Szanse na kupienie złego modelu, bądź podrobionego są naprawdę duże – stwierdza Mullin.

Ceny luksusowych i rzadkich okazów samochodów wzrosły drastycznie w ciągu ostatnich lat, a wszystko to za sprawą pasjonatów motoryzacji, którzy są gotowi wydać grube miliony za najokazalsze egzemplarze.

- Kup samochód, jeśli go prawdzie kochasz, a jeżeli nie zostało ich wyprodukowanych kilkaset tysięcy, istnieją duże szansę, że jeszcze na nim zarobisz – dodaje Mullin.

Zastanów się dwukrotnie zanim zainwestujesz w drogie samochody – ostrzega Peter Mullin, który wydał 30 mln USD na zabytkowe Bugatti.
Zastanów się dwukrotnie zanim zainwestujesz w drogie samochody – ostrzega Peter Mullin, który wydał 30 mln USD na zabytkowe Bugatti.
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane