Nowi dyrektorzy w Jones Lang LaSalle

MAS
17-07-2012, 00:00

Kadry

ANNA KOT

Awansowała na stanowisko dyrektora regionalnego. Od wielu lat kieruje agencją biurową i działem reprezentacji najemców w Jones Lang LaSalle w Polsce. Ma tytuł Certified Commercial Investment Member i jest licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości z ponad trzynastoletnim doświadczeniem. Anna Kot jest absolwentką wydziału geodezji i kartografii Politechniki Warszawskiej i studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości.

GEORGE LEWIS

Dotychczas był dyrektorem rynków kapitałowych w czeskim oddziale Jones Lang LaSalle. Awansował na stanowisko dyrektora regionalnego. Lewis ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Pracował w Wielkiej Brytanii, Niemczech i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jest absolwentem University of Wales, ukończył studia podyplomowe z zarządzania i wyceny nieruchomości na Sheffield Hallam University, jest członkiem RICS.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Nowi dyrektorzy w Jones Lang LaSalle