O przemyśle budowlanym

Bartosz Dyląg
27-06-2006, 00:00

Od 7 do 9 września odbędzie się w Krakowie 54 Arge Working Konference. Impreza po raz pierwszy zawita do Polski.

Tematami konferencji będą: sytuacja na rynkach państw Unii Europejskiej, handel międzynarodowy, standaryzacja i odpowiedzialność za produkt, znaki towarowe oraz inne kwestie ważne dla firm branży sprzętu budowlanego.

Program

Pierwszego dnia konferencji uczestników odwiedzi „tajemniczy gość” z Polski. W piątek referat o skutkach globalizacji wygłosi prof. dr Franz Josef Radermacher, prezes Niemieckiego Związku na rzecz Rozwoju Gospodarki i Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Niemieckiego Stowarzyszenia Gospodarczego. Ponadto w programie przewidziano wizytę w fabryce Philip Morris i program specjalny.

Spotkania plenerowe zaplanowano w hotelu Sheraton usytuowanym w historycznym centrum Krakowa. Uroczysty obiad odbędzie się w podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce, która znajduje się na liście UNESCO.

Lokalizacja i tradycja

Miejsce imprezy zostało wybrane ze względu na centralne usytuowanie Polski w Zjednoczonej Europie, bogatą historię przemysłu metalowego oraz zachęcające perspektywy gospodarcze.

Organizatorem konferencji jest Związek Polskich Producentów Zamków i Okuć, przewodniczącym komitetu organizacyjnego — Jan Pieter Brinkman, prezes firmy Axa Mag. Ideą organizatorów jest budowanie mostów pomiędzy starymi i nowymi członkami Unii. Językami oficjalnymi spotkania będą: angielski, niemiecki, francuski i polski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bartosz Dyląg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / O przemyśle budowlanym