O wsparciu poza dotacjami

SACH
opublikowano: 10-05-2012, 00:00

SPOTKANIE

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców do udziału w wykładzie otwartym pt. „Pozadotacyjne możliwości wsparcia przedsiębiorców”.

Spotkanie odbędzie się 16 maja w godz. 16.30-18.00 w Warszawie. Jego uczestnicy poznają formy finansowej pomocy dostępne w programach Narodowej Strategii Spójności, a więc m.in. pożyczki na rozwój firmy, kredyt technologiczny i fundusze podwyższonego ryzyka.

Dowiedzą się, jakie są zalety pożyczek w porównaniu do dotacji. Będzie także mowa o innych formach finansowania działalności przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich.

Eksperci powiedzą, z jakich form doradztwa mogą skorzystać przedsiębiorcy (m.in. usługi informacyjne i doradcze sieci PIFE, KSU, ROEFS, EEN). Wstęp wolny.

Spotkanie organizowane jest w ramach Europejskich Wykładów Otwartych — projektu prowadzonego wspólnie z Centrum Informacji Europejskiej MSZ.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane