Orange Finance także dla firm

USŁUGI FINANSOWE Orange Finance to projekt bankowości mobilnej uruchomiony cztery miesiące temu przez Orange Polska i mBank.

W jego ramach mBank dostarcza produkty bankowe, a także platformę bankowości mobilnej i internetowej, a Orange odpowiada za marketing i sprzedaż. Do tej pory za pośrednictwem tej aplikacji bank dystrybuował produkty dla klientów indywidualnych. Rachunek otworzyło ok. 50 tys. osób, co zachęciło bank do rozszerzenia oferty również na firmy. Mają one do dyspozycji rachunek, kartę debetową, limit w koncie oraz konta pomocnicze i lokacyjne. To oferta dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Prowadzenie rachunku przez pół roku jest bezpłatne. Po tym czasie, aby nadal było za 0 zł, trzeba co miesiąc za jego pośrednictwem płacić składkę ZUS. Przedsiębiorcy mogą również wnioskować o 10 tys. zł limitu na start, niezależnie od stażu działalności. Produkty firmowe dostępne są w ramach jednego wniosku o Konto dla Firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Orange Finance także dla firm