Panorama II  Specjaliści od Orlików

MK
14-12-2009, 00:00

W ciągu ostatnich dwóch lat firma z Gdyni zbudowała ponad sto "Orlików".

Panorama II działa od 1995 r. Zajmuje się kompleksową budową obiektów sportowych — od koncepcji i projektu, prac geodezyjnych i ziemnych, poprzez wykonanie nawierzchni sportowych, montaż wyposażenia, po oświetlenie i ogrodzenie.

— Początki firmy to montaż wykładzin dywanowych i PCV. Po 2-3 latach zauważyliśmy niszę na rynku podłóg sportowych. Od czego był już tylko krok do budowy zewnętrznych boisk, bieżni, kortów tenisowych, a także stadionów piłkarskich i lekkoatletycznych — wspomina Tomasz Zabłocki, prezes gdyńskiej spółki.

Od dwóch lat Panorama II z dobrym skutkiem startuje w przetargach na budowę boisk w ramach projektu "Moje boisko — Orlik 2012". Do użytku oddała ich już sto. Nowych zleceń nie brakuje.

— Korzystamy z najwyższej jakości produktów, pochodzących od czołowych producentów nawierzchni i wyposażenia sportowego z Europy, Stanów Zjednoczonych, Japonii czy Chin — chwali się prezes Tomasz Zabłocki.

Aby wzmocnić swoją pozycję na rynku, Panorama II przygotowała pakiet zmian i inwestycji (rozpisany na następne trzy lata). W realizacji planów mają pomóc środki unijne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Panorama II Specjaliści od Orlików