PCC Rokita chce 25, MediSword 1,5 mln zł

KZ
18-09-2012, 00:00

Społki emitują obligacje

Dolnośląska spółka chemiczna PCC Rokita rozpoczęła przyjmowanie zapisów na obligacje dwuletnie. Wartość nominalna jednego papieru to 100 zł, a oprocentowanie jest stałe i wynosi 9 proc. w skali roku. Odsetki będą wypłacane raz na kwartał.

Z emisji serii AA, która jest częścią programu o wartości 200 mln zł, spółka chce zdobyć 25 mln zł. Obligacje będą wprowadzone na rynek Catalyst. Zapisy do 28 września przyjmuje DM BDM.

Zapisy, ale na akcje, zbiera też MediSword Plus, właściciel centrum sportowo-medycznego we Wrocławiu, rozpoczęło zapisy na akcje w ofercie prywatnej. Spółka liczy na 1,5 mln zł.

W IV kwartale planuje zadebiutować na NewConnect. W ośrodku MediSword Plus prowadzone są zabiegi rehabilitacyjne, można też uprawiać kilka dyscyplin sportu. Firma dysponuje też własną bazą noclegową i salą konferencyjną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Obligacje / PCC Rokita chce 25, MediSword 1,5 mln zł