PGNiG ściąga firmy do Polski

opublikowano: 12-02-2019, 22:00

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) oraz Startup Hub Poland do końca lutego 2019 r. prowadzą nabór do pierwszej rundy programu Poland Prize, celem którego jest transfer nowych technologii z zagranicy do Polski.

W efekcie podjętej przez instytucje współpracy zakwalifikowane mają zostać 24 zespoły pracujące w naszym kraju nad rozwiązaniami z dziedzin energetyki oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych (ICT). Zostaną wyłonione po trzech naborach. Program ma skłonić je do założenia firmy w Polsce. Za rekrutację i koordynację akceleratora odpowiada Fundacja Startup Hub Poland. Natomiast PGNiG podzieli się ze start-upami wiedzą i doświadczeniem oraz umożliwi im przetestowanie rozwiązańw swoich strukturach. Wybrane zespoły otrzymają wsparcie w wysokości do 50 tys. EUR oraz pomoc ekspercką. Uczestnictwo w programie to dla nich szansa także na podjęcie współpracy z polskimi partnerami.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu