Pięć - dziesięć - piętnaście

Jacek Zalewski
opublikowano: 19-02-2007, 00:00

Warszawska Izba Samorządu Gospodarczego (WISG) po raz ósmy zorganizowała charytatywny Bal Otwartych Serc. Kapituła WISG jak co roku przyznała Ordery Otwartych Serc, do których jeszcze wrócimy w piątek w naszej Strefie VIP.

Dzisiaj z informujemy o innych balowych wyróżnieniach. Nagrodę WISG w dziedzinie kultury otrzymała Małgorzata Potocka, twórczyni rewiowego Teatru Sabat, utrzymująca swoją firmę na trudnym rynku już pięć lat. Dwie nagrody gospodarcze WISG również przyznała jubilatom. Dziesięciolatkiem jest podmiot nazywający się… „Puls Biznesu”, wyróżniony m.in. za „inteligencję i kulturę polityczną”. Dziękując środowisku przedsiębiorców nasz prezes Waldemar Tevnell stwierdził, że „jak wam idzie dobrze, to i my pulsujemy”. Trzeci jubilat skończył lat piętnaście — to spółka Ekotrade, zajmująca się ochroną osób i mienia.

WISG nie przyznała nagrody w kategorii samorządu terytorialnego — trudno się z takim werdyktem nie zgodzić…

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Polecane