Podwykonawcy zjadą do Utrechtu

opublikowano: 06-03-2018, 22:00

Pod koniec marca w holenderskim Utrechcie odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna dla inżynierów i podwykonawców, towarzysząca targom wystawienniczym ESEF (ang. European Subcontracting and Engineering Fair – Europejskie Targi Podwykonawstwa i Inżynierii). Daje ona szansę na poznanie zagranicznych partnerów biznesowych. Do udziału w imprezie zaprasza ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wydarzenie jest przeznaczone dla przedsiębiorców z branży druku 3D, gumowej, tworzyw sztucznych, kompozytów, wzornictwa przemysłowego, oprogramowania, urządzeń i części precyzyjnych. Warto podkreślić, że European Subcontracting and Engineering Fair jest największą i najważniejszą imprezą targową w krajach Beneluksu w zakresie zaopatrzenia, podwykonawstwa i inżynierii. Targi odbywają się co dwa lata. Uczestniczą w nich głównie producenci sprzętu i eksperci od rozwoju produktów.

Wystawcy targów ESEF nie ponoszą kosztów związanych z rejestracją na giełdę kooperacyjną, natomiast we własnym zakresie muszą zapłacić za transport i zakwaterowanie. Podczas imprezy polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nie tylko nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale także szansę zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami dotyczącymi podwykonawstwa. © Ⓟ

20-23.03 - W tych dniach odbędzie się giełda kooperacyjna towarzysząca targom ESEF.

Więcej informacji: www.esef.nl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu