Pomysłowe panie na start

opublikowano: 04-02-2018, 22:00
aktualizacja: 04-02-2018, 23:16

14 i 15 marca w przestrzeni coworkingowej Mindspace Koszyki w Warszawie odbędzie się piąta edycja ogólnoeuropejskiego konkursu dla przedsiębiorczych kobiet — Women Startup Competition.

 Pierwszego dnia odbędą się szkolenia z mentorami, przybliżające tematykę wystąpień publicznych i prezentacji przed inwestorami. Dzień drugi to tzw. demo day i krótkie, dwuminutowe przemówienia przed publicznością i jury, które wybierze trzy zwycięskie firmy. Start-up, który zajmie pierwsze miejsce, pojedzie na 5-dniowe szkolenie i finał do stolicy Wielkiej Brytanii. Do konkursu może zgłosić się każda firma, która spełnia jeden z trzech warunków: jest zarządzana przez kobiety, w przedsiębiorstwie panie mają minimum 50 proc. udziałów lub stanowią przynajmniej połowę jego zespołu. Udział w konkursie jest bezpłatny, ale trzeba zarejestrować się na stronie bit.ly/2n2tNKb. Zgłoszenia od firm zbierane są do północy 8 marca na stronie: f6s.com/wscsemifinalroadshow– warsaw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu