Poznaj trendy i kierunki zmian w biznesie

opublikowano: 27-11-2014, 00:00

KONFERENCJA Przedsiębiorczość jutra — to tytuł konferencji badawczej, jaką Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) organizuje 9 grudnia w Warszawie.

Tematem głównym spotkania będzie przyszłość przedsiębiorczości, a więc trendy i kierunki zmian dotyczące m.in. rynku pracy i innych obszarów. Podczas konferencji przedstawione zostaną m.in. najnowsze dane na temat przedsiębiorczości w Polsce — w porównaniu z innymi krajami świata — pozyskane przez PARP w ramach projektu badawczego Global Entrepreneurship Monitor. Ogłoszone zostaną także wyniki raportu na temat umiędzynarodowienia firm w Polsce. Do udziału w konferencji PARP zaprasza przede wszystkim przedsiębiorców, przedstawicieliśrodowisk naukowych i instytucji odpowiedzialnych za zagadnienia związane z rozwojem przedsiębiorczości, w tym kształtowanie polityki w tym obszarze.

Więcej informacji: http://badania.parp.gov.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu