Pracodawco, zatrudniaj i deleguj

opublikowano: 04-12-2018, 22:00

17 grudnia w Kielcach odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z sektora mikro-, małych i średnich firm z zakresu regulacji prawnych i podatkowych dotyczących delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie są prawa i obowiązki firm delegujących zatrudnionych za granicę — do krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Zostaną poruszone kwestie związane z opodatkowaniem i składkowaniem wynagrodzeń pracowników delegowanych. Prelegenci opowiedzą też o formach zatrudniania cudzoziemców przez polskich przedsiębiorców oraz ich konsekwencjach prawno-podatkowych. Szkolenie odbędzie się w hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach przy ul. Zakładowej 4. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia należy przysyłać do 13 grudnia na adres gubernat@it.kielce.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu