Praktyki studenckie w NBP

DI
opublikowano: 18-10-2010, 13:30

Narodowy Bank Polski co roku organizuje praktyki studenckie. Mogą z nich skorzystać studenci IV i V roku jednolitych studiów magisterskich oraz I i II roku studiów magisterskich uzupełniających, którzy zbierają materiały do prac dyplomowych z zakresu bankowości i finansów.

Warunkiem odbycia praktyki w NBP jest średnia ocen z egzaminów za poprzedni rok akademicki, nie niższa niż 4,0.

Praktyki odbywają się w okresie od czerwca do końca września i trwają po ok. dwa tygodnie (ok. 10 dni roboczych). Zgłoszenie na praktykę wymaga zarejestrowania się przez internet w bazie kandydatów na praktyki. Specjalny formularz rejestracyjny, dostępny na stronie www.nbp.pl, jest aktywny w okresie od 1 kwietnia do 31 maja. Po zarejestrowaniu system wygeneruje indywidualny numer, który trzeba podać na wszystkich dokumentach dołączanych do podania o organizację praktyk, przesyłanych do Departamentu Kadr NBP.

Podanie o przyjęcie na praktykę należy przesłać w ciągu trzech tygodni od momentu zarejestrowania się w bazie kandydatów na adres: Departament Kadr NBP, ul. Świętokrzyska 11/21, 00-919 Warszawa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy