Przemysław Dąbrowski odszedł z GetBacku

opublikowano: 20-11-2019, 16:32

Przemysław Dąbrowski zrezygnował z funkcji wiceprezesa GetBacku.

W komunikacie nie wskazano przyczyn rezygnacji, ale zanosiło się na nią już w kwietniu, kiedy menedżer, kiedyś związany m.in. z PZU, ustąpił z funkcji prezesa. Firmą kierował od czasu, kiedy popadła w tarapaty, a do aresztu trafił jej były prezes - Konrad K. 

Pożegnanie:
Pożegnanie:
Przemysław Dąbrowski zrezygnował z funkcji wiceprezesa GetBacku i żegna się ze spółką.
Fot. Marek Wiśniewski

Dąbrowski podkreślał w kwietniu, że jego misja jako szefa dobiegła końca. 

- Istotna faza restrukturyzacji się zakończyła. Są spełnione wszystkie warunki zawieszające transakcji z Hoistem, więc moim zdaniem transakcja zostanie sfinalizowana w zakładanym terminie, a sąd zatwierdzi układ. W związku z tym GetBack powinien przejść do drugiej fazy restrukturyzacji, w której będzie się zajmował serwisowaniem portfeli i potrzebuje prezesa odpowiedniego do takiego profilu działalności. W związku z tym przechodzę na stanowisko wiceprezesa by dokończyć transakcję z Hoistem i dalej zajmować się restrukturyzacją – tłumaczył Przemysław Dąbrowski w "Pulsie Biznesu".

Obecnie p.o. prezesa GetBacku jest Magdalena Nawłoka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane