Przepisy, które weszły w życie

Jarosław Królak
opublikowano: 26-10-2000, 00:00

Przepisy, które weszły w życie

Dziennik Ustaw nr 53 z 7.07.2000

- Rozporządzenie Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z 27 czerwca 2000 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości opłat i wynagrodzeń za sprawdzenie kwalifikacji oraz za wydanie dokumentów, określonych przepisami prawa o ruchu drogowym.

Dziennik Ustaw nr 54 z 13.07.2000

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 4 lipca 2000 r. w sprawie szczegółowych zasad wprowadzenia opłat za przeprawy promowe na drogach publicznych.

- Rozporządzenie Ministra Gospodarki z 5 maja 2000 r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu udzielania oraz sposobu wykorzystania dotacji przeznaczonej dla górnictwa siarki, soli, rud cynku i ołowiu, barytu i węgla brunatnego wydobywanego metodą głębinową, ujętej w budżecie państwa w części, której dysponentem jest minister właściwy do spraw gospodarki.

- Obwieszczenie Ministra Finansów z 14 czerwca 2000 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

Dziennik Ustaw nr 55 z 17.07.2000

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 10 lipca 2000 r. w sprawie zawieszenia pobierania ceł od niektórych olejów przywożonych z zagranicy.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 10 lipca 2000 r. w sprawie ustanowienia kontyngentów taryfowych wartościowych na niektóre maszyny i urządzenia przywożone z zagranicy dla przemysłu elektronicznego i telekomunikacyjnego.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 10 lipca 2000 r. w sprawie ustanowienia kontyngentów taryfowych wartościowych na niektóre artykuły chemiczne przywożone z zagranicy dla przemysłu elektronicznego i telekomunikacyjnego.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 10 lipca 2000 r. w sprawie ustanowienia kontyngentów taryfowych ilościowych na towary przywożone z zagranicy na potrzeby przemysłu hutniczego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jarosław Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Przepisy, które weszły w życie