Wydział Ekonomiczno-Handlowy Konsulatu Generalnego RP w Hongkongu zaprasza przedsiębiorców, zainteresowanych znalezieniem partnera oraz wejściem na rynek chiński, do przesłania informacji w jęz. angielskim o profilu produkcji i ofercie handlowej. Branże towarów konsumpcyjnych, którymi szczególnie interesują się chińskie firmy handlowe to: artykuły żywnościowe, wyposażenia wnętrz, szkło artystyczne, wyroby i elementy z drewna, rękodzieło, farmaceutyki.
W zakresie artykułów przemysłowych lista obejmuje nowoczesne materiały budowlane, chemikalia, technologie i dostawy dla instalacji ochrony środowiska oraz inne nowoczesne technologie (elektronika, biotechnologia, mikroprocesory, włókna). Informacje należy przesyłać na adres e-mail [email protected] z podaniem strony internetowej firmy.
Promocja jest związana z targami World SME Expo-Hongkong 2004, 16-18 listopada, dlatego informacje powinny być przesłane do 8 listopada. List Konsula RP do przedsiębiorców można znaleźć na stronie www.parp.gov.pl.