Przestrzeń nie tylko gamingowa

opublikowano: 19-12-2022, 00:45
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Poznański producent mebli i sprzętu gamingowego, od początku istnienia gwarantuje dobrą jakość produktów w osiągalnej cenie. To wyróżnia Huzaro wśród innych marek dostępnych na polskim rynku.

3. Miejsce województwo wielkopolskie - Meester Group

Cel osiągnięty:Meester Group zaczynała jedynie z dobrym pomysłem, a obecnie oferuje kompleksowe wyposażenie stanowiska dla gracza i jest rozpoznawalną marką w oczach młodych konsumentów.
Cel osiągnięty:Meester Group zaczynała jedynie z dobrym pomysłem, a obecnie oferuje kompleksowe wyposażenie stanowiska dla gracza i jest rozpoznawalną marką w oczach młodych konsumentów.

Pomysł na działalność Meester Group to wynik połączenia doświadczenia zawodowego jej założycieli z pasją do świata gamingu. Mieszanka ta pozwoliła błyskawicznie trafić do serc graczy i sprawnie rozbudować firmę do jej obecnych rozmiarów. Głównym obszarem działalności jest produkcja i sprzedaż foteli oraz biurek gamingowych, a w ostatnich latach także akcesoriów dla graczy: puf, myszek, klawiatur, słuchawek itp. Rozwój Meester Group widać świetnie nie tylko na excelowych słupkach, ale także właśnie w rozpiętości produktowego portfolio, które z roku na rok jest coraz szersze.

Ambicją firmy jest bycie dla graczy w każdym wieku zaufanym partnerem przy urządzaniu stanowiska komputerowego, a także – szerzej patrząc, całego pokoju, rozumianego jako prywatna przestrzeń do odpoczynku i wypełniania obowiązków. Realizuje ten cel między innymi poprzez rozwijanie oferty, ale też ciągłe poprawianie jakości produktów i podążanie za trendami. W końcu kto jak kto, ale młody gracz doskonale wie co jest modne i śledzi światowe trendy.

W czasach kryzysu ekonomicznego, kiedy wiele firm boryka się z trudnościami, dobre planowanie oraz kontakty biznesowe pozwalają Meester Group nie tylko utrzymywać się na rynku, ale też ciągle rozwijać biznes, portfel produktów i zatrudnienie. W czym firma jest lepsza od konkurencji?

Ostatnie wydarzenia na świecie – pandemia, wojna, galopująca inflacja - sprawiają, że klienci coraz częściej zwracają uwagę na koszt kupowanych produktów. Marka Huzaro pozwala cieszyć się sprawdzonym, markowym sprzętem w atrakcyjnej cenie.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że produkty Meester Group w dużej mierze związane są ze spędzaniem czasu w domu. Konsumenci chętnie po nie sięgają w trudniejszych czasach.

W zespole Meester spotkać można wielu młodych, ambitnych pracowników, mających duży entuzjazm i potrafiących wychodzić przed szereg, aby realizować własne pomysły. W firmie nad korporacyjny porządek przekłada się inicjatywę. W końcu kto lepiej rozpozna potrzeby graczy, którzy przecież w większości reprezentują młodsze pokolenia, niż osoby zbliżone do nich wiekiem i zainteresowaniami.

Produkt adresowany do młodych, musi spełniać jeszcze jeden ważny warunek: nie szkodzić środowisku naturalnemu. Obecnie ekologia i dbałość o środowisko odgrywa coraz większą rolę w codziennym życiu. Dlatego też firma stale się rozwija w tym kierunku, a linie produkcyjne są cały czas modernizowane. Zespół projektowy Meester dokłada starań by materiały, używane do produkcji, były jak najbardziej eco-friendly. W ostatnim roku zakłady produkcyjne spółki znacznie zniwelowały emisję dwutlenku węgla, a to nie koniec zaplanowanej transformacji w kierunku dostarczania naprawdę dobrych wyrobów. Nie tylko dla konsumentów, ale też dla planety.

Celem numer jeden poznańskiej spółki na najbliższe lata jest zachowanie obecnego tempa rozwoju marki. Sukces, jaki udało się spółce odnieść w Polsce, jest coraz bardziej dostrzegalny w innych krajach, a zainteresowanie produktami firmy rośnie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane