Psychiatrzy XXI wieku

Partnerem publikacji jest Centrum Terapii Dialog
opublikowano: 02-12-2022, 13:43
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Jak zapewnić dobry sen accountowi, uwolnić menedżera od zamartwiania się czy zmniejszyć nerwowość u szefa? Na te pytania odpowiada Centrum Terapii Dialog.

Gabinet na miarę potrzeb:
Atmosfera zrozumienia dla pacjenta i komfortowe warunki terapii zapewniają jej powodzenie.
Gabinet na miarę potrzeb: Atmosfera zrozumienia dla pacjenta i komfortowe warunki terapii zapewniają jej powodzenie.

Bezsenni accounci, którzy zaczynają przesypiać noce. Menedżerowie ze świetnymi wynikami, którzy przestają natrętnie zamartwiać się, że zawiodą. Drażliwi szefowie, którzy odzyskują spokój i cierpliwość. Tak właśnie działa Centrum Terapii Dialog, czyli – jak sami siebie nazywają: psychiatrzy w XXI wieku.

Zwykle zaczyna się podobnie: napięte grafiki pękają w szwach od nadmiaru pracy, spotkań biznesowych, szkoleń. Przychodzi zamartwianie się, czy damy radę, czy dowieziemy wynik; ślęczenie po nocach, bezsenność, a w końcu rozstrój żołądka, problemy z koncentracją, trudności w relacjach.

W Dialogu w każdym miesiącu ponad 15 tysięcy osób odzyskuje dobry sen, pozbywa się lęku, wraca do sił, spokoju wewnętrznego i kreatywności.

– Sami nazywamy siebie psychiatrami XXI wieku. Dialog to połączenie skutecznego leczenia z troską o pełną sprawność psychiczną i fizyczną. Dobrze wiemy, że nasi pacjenci w trakcie terapii często chcą pracować na wysokich obrotach, zajmować się domem i obowiązkami, a po zakończeniu kuracji odstawić leki i nadal czuć się dobrze. Naszym celem jest to umożliwić i tak właśnie się dzieje – mówi dr Michał Feldman, lekarz psychiatra, jeden z właścicieli Dialogu.

Z międzynarodowego badania EZOP (Epidemiologia zaburzeń psychiatrycznych i dostępność psychiatrycznej opieki zdrowotnej – przyp. red.) wiadomo, że 23 proc. osób w Polsce mogłoby poczuć się lepiej, gdyby w gorszym okresie życia skorzystało z pomocy nowoczesnego lekarza psychiatry. Więcej o takich lekarzach na: www.psychiatrzy.warszawa.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane