PwC wzmacnia zespół

opublikowano: 21-03-2018, 22:00

Tomasz Sączek, ekspert rynku logistycznego, dołączył do firmy doradczej PwC, gdzie objął stanowisko wicedyrektora w zespole ds. transportu i logistyki.

Tomasz Sączek, ekspert rynku logistycznego, dołączył do firmy doradczej PwC, gdzie objął stanowisko wicedyrektora w zespole ds. transportu i logistyki. Będzie odpowiedzialny za projekty związane z łańcuchami dostaw sieci handlowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Tomasz Sączek ma ponad 18-letnie doświadczenie w projektach związanych z logistyką i łańcuchami dostaw. Pracował dla firm z różnych branż, w tym m.in. dużych międzynarodowych sieci handlowych. Specjalizuje się m.in w obniżaniu kosztów łańcuchówdostaw i opracowywaniu strategii logistycznych. W ostatnich latach uczestniczył w wielu projektach doradczych w Polsce i za granicą.

Tomasz Sączek jest certyfikowanym trenerem biznesu House of Skills, wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Należy także do polskich i międzynarodowych organizacji logistycznych. Od czterech lat jest też partnerem merytorycznym organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu