Rebranding Ery coraz bliżej

MEW
opublikowano: 10-05-2011, 22:46

Operator organizuje 19 maja konferencję na temat wprowadzenia nowej marki.

PTC, operator sieci Era, odkryje w przyszłym tygodniu karty. Spółka organizuje 19 maja konferencję prasową na temat rebrandingu. Konferencja ma być poświęcona "wprowadzeniu na rynek nowej, międzynarodowej marki, która zastąpi markę Era".

Jednym słowem, operator nie ujawnia, czy nową marką będzie "T" czy "T-Mobile". Zdaniem serwisu branżowego Telepolis, PTC zdecyduje się na "T".

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Era zdecyduje się na zmianę marki w połowie czerwca, czyli tuż przed wakacjami. To lekkie przesunięcie, bo pierwotnie planowano rebranding w maju. Zmianie uległy też nieoficjalnie wymieniane kwoty ewentualnych wydatków PTC - teraz mówi się o środkach rzędu 50 mln zł, a jeszcze dwa miesiące temu szacowano wydatki z tytułu zmiany marki Era na 100 mln zł (tyle PTK Centertel wydał na wprowadzanie marki Orange).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MEW

Polecane