Religa oddał się do dyspozycji premiera

(Marek Druś)
09-11-2006, 09:06

Premier podtrzymuje zaufanie dla ministra zdrowia, poinformował rzecznik rządu Jan Dziedziczak.

Minister Zdrowia Zbigniew Religa podał się w czwartek rano do dyspozycji premiera - poinformował PAP rzecznik ministerstwa zdrowia Paweł Trzciński. O decyzji Religi wcześniej poinformowało radio RMF FM.

Według rzecznika rządu Jana Dziedziczaka, w czwartek dojdzie do spotkania premiera Jarosława Kaczyńskiego z ministrem zdrowia Zbigniewem Religą.

Dziedziczak zapewnił w rozmowie z PAP, że po spotkaniu zostaną przedstawione jego rezultaty.

Minister Zdrowia Zbigniew Religa razem z premierem Jarosławem Kaczyńskim w czwartek ok. godz. 10 wylatują do Jeleniej Góry, gdzie mieści się siedziba firmy farmaceutycznej Jelfa, producenta corhydronu - poinformował PAP rzecznik Ministerstwa Zdrowia Paweł Trzciński.

"Premier i minister przyjmą raport inspektorów farmaceutycznych na temat sytuacji w Jelfie" - dodał Trzciński.

Religa oddał się w czwartek rano do dyspozycji premiera. Rzecznik resortu zdrowia mówił, że minister nie czuje się winny w tej sprawie, ale uważa, że powinien tak postąpić.

Premier podtrzymuje zaufanie dla ministra zdrowia - rzecznik rządu Jan Dziedziczak po zakończeniu spotkania Religi i Kaczyńskiego.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Religa oddał się do dyspozycji premiera