Robinson zawitał do Polski

Artur Lisowski
30-12-1999, 00:00

Robinson zawitał do Polski

Biuro podróży TUI Polska zaczęło sprzedawać na krajowym rynku wyjazdy do tzw. Klubów Robinson, które od 30 lat są dostępne dla turystów z Europy Zachodniej.

Jeden największych w Europie touroperatorów — TUI Group — oferuje od niedawna na polskim rynku specjalny typ wyjazdów do tzw. Klubów Robinson. Od ponad 30 lat imprezy tego typu sprzedawane są w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Kluby Robinson to dwadzieścia osiem ośrodków w jedenastu krajach. Są one rozmieszczone zarówno w basenie Morza Śródziemnego jak i w Alpach.

Aby wziąć udział w takim wyjeździe, trzeba wykazać się chociażby minimalną znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Od dwóch lat TUI prowadzi także specjalną sieć Klubów Robinson o nazwie Select. Osoby, które wybiorą ten wariant, będą mieszkały w hotelach najwyższych kategorii.

— Oferujemy naszym gościom wszystko, czego sobie zażyczą, są to bowiem kluby typu all inclusive. W tym roku zdecydowaliśmy, że polscy klienci także powinni mieć możliwość udziału w tych imprezach — mówi Maria Baumgartner z biura podróży TUI Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artur Lisowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Robinson zawitał do Polski