Romney szantażowany przez hakerów

TR
opublikowano: 07-09-2012, 11:27

Dokument dotyczący zwrotu podatkowego Mitta Romney’a wpadł w ręce hakerów. Żądają okupu, albo upublicznią znalezione w nim informacje – informuje portal mashable.com.

Grupa rzekomo zdobyła poufne informacje z biura PricewaterhouseCooper zlokalizowanego w Tennessee.

Zobacz więcej

Dokument dotyczący zwrotu podatkowego Mitta Romney’a wpadł w ręce hakerów. Żądają oni okupu, albo upublicznią znalezione w nim informacje

Publikacja dokumentu przewidziana jest na koniec tego miesiąca, chyba że Romney zdecyduje się zapłacić 1 mln Bitcoins, wirtualnej waluty niezwykle trudnej do wytropienia.

Sprawy podatkowe kandydata republikanów są gorąco dyskutowane w USA. Niektórzy twierdzą, w tym obecny prezydent Obama, że Romney nie płaci podatków już od dekady.

- Nigdy jeszcze w historii nowoczesnej Ameryki, żaden kandydat na prezydenta nie starał się tak mocno ukryć przed ludźmi, którym będzie służyć – mówił Harry Reid, jeden z demokratów.

Romney nie ujawnia zeznań podatkowych od 2010 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Romney szantażowany przez hakerów