Schodami w górę

opublikowano: 22-01-2014, 00:00

KINGA PIECUCH

Została prezesem SAP Polska. Poprzednio przez sześć lat była członkiem zarządu Xerox Polska, a od stycznia 2013 r. — szefem tej spółki. Wcześniej pracowała na wysokich stanowiskach w polskim oddziale IBM (m.in. dyrektora sprzedaży do sektora MŚP).

HADRIAN BAUMANN

To nowy prezes polskiego oddziału Samsung Electronics Polska. W koncernie pracuje od 1994 r. Zrazu w jego biurze w Korei Południowej w działach zarządzania marką, marketingu i strategii. W 2002 r. przeniósł się do europejskiej centrali firmy w Londynie i jako szef zespołu przejął odpowiedzialność za zarządzanie marką. W ostatnich sześciu latach przewodził działom marketingu, zarządzania marką i public relations. Był również odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie siecią europejskich partnerów handlowych i odgrywał ważną rolę w rozwoju działu B2B (business-to-business) Samsung w Europie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu