SEO: przepis na sukces MŚP

opublikowano: 23-07-2018, 22:00

Istotą optymalizowania treści do wyszukiwarek internetowych (ang. Search Engine Optimization — SEO) jest ich tworzenie w taki sposób, aby wyniki wyszukiwania plasowały daną markę jak najwyżej w rankingach takich stron, jak Google.

Istotą optymalizowania treści do wyszukiwarek internetowych (ang. Search Engine Optimization — SEO) jest ich tworzenie w taki sposób, aby wyniki wyszukiwania plasowały daną markę jak najwyżej w rankingach takich stron, jak Google.

O tym, w jaki sposób zacząć wykorzystywać to narzędzie, jakie są koszty takich działań i jak długo trzeba czekać na ich efekty, a także czy na tym polu można działać samodzielnie, czy jednak warto skorzystać z usług agencji marketingowych – dowiedzą się uczestnicy bezpłatnych warsztatów „Przedsiębiorco, SEO pomoże ci odnieść sukces!”. Spotkanie poprowadzi Piotr Wiernicki, specjalista SEO, który ma doświadczenie zarówno w obsłudze mikroprzedsiębiorstw, jak i korporacji. Warsztaty odbędą się w najbliższy poniedziałek, 30 lipca, o godz. 19 w łódzkim Idea Hubie przy ul. Drewnowskiej 58A (Manufaktura). W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują zapisy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane