Seven Freight gwarantuje transport dla najlepszych

Partnerem publikacji jest Seven Freight
opublikowano: 19-12-2021, 20:00
TOMASZ BUDZIŃSKI
prezes firmy Seven Freight

Idziemy do przodu, trudności nas nie zatrzymują, tylko rodzą nowe rozwiązania. Wyznaczamy nowe standardy, bo mamy kompetencje, doskonały zespół i dobrze zbudowany, ciągle rozwijany model biznesowy. Rozumiemy rynek lokalny, rozumiemy megatrendy - w 2022 r. jesteśmy gotowi na każdy scenariusz.

Seven Freight w dobie pandemii zyskała na znaczeniu jako firma, która wypracowała nowe rozwiązania dla swoich klientów - kiedy porty w Chinach były kompletnie zatkane, zapewniła ciągłość dostaw realizując wymagającą alternatywę - transport drogowy z Chin przez Kazachstan/Mongolię, Rosję i Białoruś.

Firma jest znana ze swojej skuteczności w realizowaniu transportów krytycznych, bezpośrednio na linie produkcyjne (m.in. do Porsche, Samsung, Lamborghini) i terminale lotnicze, choć jej oferta to również realizacja regularnych transportów (PTL, FTL), których koszt i szybkość dostawy - dzięki rozbudowanej siatce połączeń - sprawia, że klienci wybierają Seven Freight.

Kontrahenci wysoko sobie cenią to, że firma nie oferuje im gotowej usługi, ale cały zestaw praktyk, które umożliwiają stworzenie rozwiązania dopasowanego idealnie do konkretnych potrzeb.

Seven Freight nie tylko zapewnia usługi w konkurencyjnych cenach, ale też słynie z dobrej ich jakości, co potwierdzają m.in. certyfikaty NATO AQAP 2110, ISO 9001, TCF Elite, którym legitymują się tylko najlepsze spedycje w kraju, dowodzi tego również świadczenie usług dla spółek o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym.

W firmie realizowana jest filozofia Kaizen - ciągłego doskonalenia procesów, w które zaangażowany jest cały zespół, a pracownicy posiadają kwalifikacje „Praktyk Kaizen” oraz „Kaizen Coach”.

Duże znaczenie dla Seven Freight ma pomoc słabszym. Od lat firma jest wsparciem dla podopiecznych Szlachetnej Paczki, Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia Chorych Wymagających Dializowania i wielu innych. Firma jest także jednym z fundatorów i stałych opiekunów Jadłodajni Społecznej w Wałbrzychu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane