Sportowcy zakończyli rundę rozgrywek

Monika Niewinowska
opublikowano: 21-01-2003, 00:00

W miniony piątek zawodnicy ligi biznesu Let’s Go świętowali zakończenie jesiennej edycji rozgrywek. Tym razem imprezę zorganizowano w warszawskim klubie w kinie Skarpa. Powitalnego drinka serwował gościom barman, muzykę zaś DJ Pawelec. Najbardziej uroczystym punktem programu było oczywiście oficjalne wręczenie pucharów i nagród zwycięskim drużynom. Zabawa została przerwana jeszcze raz, w celu przeprowadzenia konkursu — sportowego, jak na ligę biznesu przystało. Trzech zawodników, wylosowanych przez Monikę Banacką, współwłaścicielkę ligi, wykonywało na czas ewolucje na nartach — przejście przez skrzynkę, przeplatankę i obroty. Dwie startujące w tej konkurencji panie całkowicie zdystansowały jedynego, biorącego w niej udział mężczyznę. Trzeba jednak wspomnieć, że wziął on udział w zmaganiach mimo kontuzji nogi. Po tym, jak narty odmówiły mu posłuszeństwa, wycofał się z ostatniej konkurencji w obawie o pogłębienie urazu. Zwyciężczyni konkursu odjechała z placu boju na nowiutkich nartach, które były nagrodą.

Na tym nie skończyły się jednak niespodzianki, które Let’s Go przygotował dla uczestników zabawy. Po emocjach sportowych przyszła kolej na sprawdzenie wiedzy zawodników o lidze, której są uczestnikami. Trzech panów walczyło dzielnie o wycieczkę do Włoch. Zwycięzca odpowiedział bezbłędnie na wszystkie pytania, dystansując w ten sposób swoich współzawodników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Monika Niewinowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Sportowcy zakończyli rundę rozgrywek