Studenci, spróbujcie swoich sił

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 16-02-2015, 00:00

Kolejna edycja międzynarodowego konkursu CIMA Global Business Challenge

Dla młodych i ambitnych przyszłych specjalistów rynku doradztwa finansowo-księgowego z 26 krajów i regionów świata Instytut CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) przygotował kolejną edycję międzynarodowego konkursu CIMA Global Business Challenge.

To szansa dla studentów studiów licencjackich, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności przed ekspertami ze świata biznesu i finansów. Zgłaszać się mogą czteroosobowe zespoły uczelniane.

Eliminacje krajowe będą polegały na stworzeniu raportu opierającego się na fikcyjnym case study dostarczonym przez organizatora. Cztery najlepsze zespoły zostaną poproszone o stworzenie prezentacji na podstawie wcześniej przygotowanego dokumentu i zrealizowanie dwuminutowego nagrania wideo przedstawiającego wszystkich członków drużyny.

Studenci, którzy zdecydują się na udział w konkursie, mogą zgłaszać swoje zespoły do 24 marca za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.cimaglobal.com/gbc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu