Tak DSS modli się o "boże wsparcie" (GALERIA)

WST, Tomasz Raś
opublikowano: 24-05-2012, 18:00

"Przełamanie kryzysu oraz uchronienie miejsc pracy w spółce Dolnośląskie Surowce Skalne" - w takiej intencji w warszawskim kościele w czwartek modlili się wspólnie zarząd i związkowcy ze spółki.

Na modlitwę, która odbyła się w Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli na ulicy Rakowieckiej zaproszeni też zostali akcjonariusze i wierzyciele spółki.

Wyświetl galerię [1/5]

fot. Puls Biznesu_Tomasz Raś

Zobacz galerię zdjęć>>

- W najbliższych tygodniach zapadną najważniejsze decyzje, dotyczące naszej firmy, związane z jej istnieniem i dalszą działalnością. W tym niezwykle trudnym dla nas okresie chcemy wspólnie się modlić - tak związkowcy i zarząd upadającej spółki zapraszali na mszę w Piławie Górnej (w środę) i Warszawie (w czwartek) m.in. akcjonariuszy i wierzycieli.

Wcześniej syndyk DSS złożył w sądzie wniosek o umorzenie postępowania likwidacyjnego, bo spółka nie ma pieniędzy na jego prowadzenie.

 

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST, Tomasz Raś

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Tak DSS modli się o "boże wsparcie" (GALERIA)