To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

RYNKI. Amerykańskie giełdy za nic mają sobie pesymistyczne prognozy, zapowiadające bolesną korektę i poprawiają z każdym dniem rekordy. Komentarz>>

BGŻ. Bank zakłada, że w tym roku zysk nie będzie niższy od ubiegłorocznego – pisze „Puls Biznesu”.

Asseco Poland, Comarch. Rzeszowska firma IT straciła kolejnego wieloletniego klienta z sektora publicznego. ARiMR obsłuży Comarch – pisze „Puls Biznesu”.

Alior Bank. Groźba niekorzystnych regulacji w zakresie sprzedaży ubezpieczeń to… szansa dla Alior Banku – pisze „Puls Biznesu”.

PKO BP. Nazwa aplikacji mobilnej PKO BP czytana wspak brzmi OKI. System rzeczywiście jest w porządku. Klienci powinni ją kupić, ale czy kupią inne banki? – pisze „Puls Biznesu”.

JSW, NWR. Analitycy Ipopemy podwyższyli ze „sprzedaj” do „trzymaj” rekomendacje dla dwóch giełdowych spółek górniczych — JSW i NWR. Cena docelowa pierwszej z nich została podniesiona z 81,1 do 93 zł, a drugiej z 12,1 do 14,6 zł.

PBG. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Bartosz Guzik wszczął na wniosek Banco Espirito Santo de Investimento postępowania egzekucyjne wobec PBG - poinformowała spółka w komunikacie. Więcej>>

Comarch. Spółka rozgląda się za akwizycjami i chce zrealizować jedno przejęcie w 2013 r. W związku z przejęciem i zmianą modelu prowadzenia biznesu na usługowy, który jest bardziej kapitałochłonny spółka jeszcze nie wie, czy zaproponuje dywidendę za 2012 r., decyzja zapadnie najprawdopodobniej w czerwcu.

BRE Bank. Zarząd banku zdecydował o rekomendowaniu wypłaty dywidendy za rok 2012 w wysokości 10 zł na akcję - poinformował bank w komunikacie.

Idea TFI. Były wiceprezes dewelopera Gant Development Andrzej Szornak został powołany na wiceprezesa Idea TFI.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński, pulsinwestora.pl

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / To musisz wiedzieć przed sesją na GPW