TOK FM: Cimoszewicz wycofa się z wyborów

Polska Agencja Prasowa SA
14-09-2005, 10:56

Według nieoficjalnej informacji radia TOK FM, kandydat na prezydenta Włodzimierz Cimoszewicz w środę ma zrezygnować ze startu w wyborach. Rzecznik kandydata Tomasz Nałęcz w rozmowie z radiem zaprzeczył tym informacjom.

 Według nieoficjalnej informacji radia TOK FM, kandydat na prezydenta Włodzimierz Cimoszewicz w środę ma zrezygnować ze startu w wyborach. Rzecznik kandydata Tomasz Nałęcz w rozmowie z radiem zaprzeczył tym informacjom.

    "Rozmawiałem z Włodzimierzem Cimoszewiczem w poniedziałek po południu i nic na to nie wskazywało, żeby zamierzał zrezygnować" - powiedział w środę rano w TOK FM Nałęcz.

    Z nieoficjalnych informacji radia wynika, że w nocy z wtorku na środę ogłoszenia wyborcze Cimoszewicza były wycofywane z gazet - na ich miejsce trafiły ogłoszenia SLD.

    W środę na konferencji prasowej około południa Cimoszewicz miał przedstawić dokumenty ze swojego biura maklerskiego, dotyczące jego transakcji na giełdzie; zamiast tego prawdopodobnie ogłosi rezygnację - podało radio TOK FM.

    Do chwili nadania tej informacji PAP nie udało się skontaktować ani z Nałęczem, ani z szefową sztabu Cimoszewicza Katarzyną Piekarską.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / TOK FM: Cimoszewicz wycofa się z wyborów