TP SA integruje przedsiębiorców z samorządami

Wojciech Twardziak
27-11-2002, 00:00

Telekomunikacja Polska SA przy współpracy m.in. Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych organizuje spotkania przedsiębiorców i samorządowców, pod nazwą Lokalne Forum Gospodarcze, które pomagają wypracować strategię rozwoju regionów i mikroregionów. Patronat nad imprezą sprawuje „Puls Biznesu”.

Do tej pory spotkania odbyły się w jedenastu miejscowościach w całej Polsce.

— Organizowane przez nas fora zainspirowały niektóre gminy do przygotowania w przyszłości podobnych spotkań we własnym zakresie — mówi Sławomir Młyniec, przedstawiciel organizatorów.

Do końca roku planowane są jeszcze cztery spotkania. Najbliższe odbędzie się 3 grudnia w Bolesławcu (woj. dolnośląskie).

— Udział w forum jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie akredytacja w związku z ograniczoną liczbą miejsc. O uczestnictwie w forum decyduje kolejność zgłoszeń — dodaje Sławomir Młyniec.

Formularz zgłoszeniowy udostępniony jest na stronie internetowej Lokalnego Forum Gospodarczego pod adresem www.konferencje.org.pl.

W trakcie spotkań przedstawiane są m.in. doświadczenia gmin, które mogą pochwalić się dynamicznym rozwojem. Uczestnicy przy wykorzystaniu analizy SWOT przygotowują również w grupach (po przeszkoleniu) studium sytuacji gospodarczej regionu. Pozwala to stworzyć strategię rozwoju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Twardziak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / TP SA integruje przedsiębiorców z samorządami