Tymochowicz o krok od NewConnect

Karol Jedliński
opublikowano: 19-02-2010, 10:01

Spółka znanego specjalisty od kreowania wizerunku zarabia i już myśli o kolejnej emisji wartej 20 mln zł. Śpieszy się do USA.

Piotr Tymochowicz jest konsekwentny. W listopadzie ujawnił w "PB" plany podboju internetu poprzez stworzenie nowej sieci społecznościowej. Obiecywał, że zapewni ludzkości wieczność, nie tylko przechowując i rozwijając informacje o użytkownikach serwisu, ale także np. składając ich DNA w skarbcu szwajcarskiego banku. I choć cały projekt wciąż pozostaje raczej w sferze science fiction, to w realu spółka Infinity (ang. nieskończoność) ma finansowanie. Jest też o krok od pojawieniu się na NewConnect. Złożyła już dokument informacyjny.

— W marcu będziemy na parkiecie — zapowiada Piotr Tymochowicz. — 5 marca pokażemy naszą najmocniejszą kartę: serwis Arka, platformę społecznościową nowej generacji, uczącą się użytkowników, kojarzącą ich profile mentalne i mającą zachowywać ich dane na wieki — zapowiada prezes Infinity.

Więcej w dzisiejszym wydaniu "Pulsu Biznesu".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Jedliński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Tymochowicz o krok od NewConnect