Tytan nominowany do nagrody „Teraz Polska”

Patrycja Otto
opublikowano: 06-05-2003, 00:00

Firma Selena i jej produkt — piana montażowo-uszczelniająca Tytan — została nominowana do nagrody Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Jest to kolejna edycja konkursu funkcjonującego od 12 lat w ramach Polskiego Programu Promocyjnego. Celem programu i statutowym zadaniem fundacji jest promowanie w kraju i za granicą polskich produktów. Patronat nad fundacją, za pośrednictwem Kapituły Godła sprawuje Aleksander Kwaśniewski, prezydent RP.

Firma Selana istnieje na rynku polskim od 11 lat. Posiada ponad 30 proc. udział w rynku produktów chemii budowlanej. Nominowana do wyróżnienia piana Tytan do PCV została wprowadzona na rynek rok temu. Ze względu na swoją dobrą przyczepność do PCV jest zalecana do montażu okien i drzwi z tego tworzywa. Cechuje ją długi termin przydatności, który wynosi 18 miesięcy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Otto

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Tytan nominowany do nagrody „Teraz Polska”