Czytasz dzięki

Użyteczny produkt dzięki UX

opublikowano: 17-03-2019, 22:00

26 marca w Krakowie odbędzie bezpłatne spotkanie poświęcone tematyce user experience (doświadczenie klienta, UX) — „O zadowolonych użytkownikach, czyli krótko o projektowaniu UX”.

Uczestnicy dowiedzą się m.in., co składa się na ów proces i jak podejść do realizacji nowego projektu. Prelegenci wyjaśnią również, w jaki sposób należy rozumieć wymagania stawiane przez klientów i jak sprawdzić, czy są one zbieżne z potrzebami użytkownika końcowego. Ponadto, na przykładzie konkretnego przypadku użycia, uczestnicy samodzielnie przeprowadzą podstawową analizę tzw. user journey (podróż użytkownika), która pomoże im w określeniu realistycznych założeń i stworzeniu użytecznego produktu. Wydarzenie odbędzie się w Katedrze Informatyki AGH przy ul. Kawiory 21 w Krakowie. Więcej informacji: www.meetup.com/pl-PL/ NOVOTech-Tour/events/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane