Vita Fruit Biuro podróży dla owoców i warzyw

MAB
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

LIDERZY W REGIONACH PODKARPACKIE

2

Pomarańcze z Hiszpanii, banany z Afryki — trzeba nie lada doświadczenia, żeby świeże dostarczyć na czas do sklepu w Rzeszowie. Podkarpacka Gazela Biznesu to potrafi.

Vita Fruit istnieje od 1998 r. Jej siedziba mieści się w Przeworsku, 34 km od Rzeszowa. Spółka zajmuje się importem i eksportem, a także dystrybucją świeżych warzyw i owoców z Hiszpanii, Holandii, Włoch, Turcji, Grecji, Argentyny, Izraela i z wielu innych krajów świata. Współpracuje z wieloma sieciami marketów, a także z odbiorcami indywidualnymi w centralnej i południowo- -wschodniej Polsce. Jak zapewnia prezes firmy Janusz Siwiec, spółka codziennie dostarcza im krajowe oraz zagraniczne owoce i warzywa.

Vita Fruit nie ogranicza się do obsługi odbiorców krajowych. Znaczna część firm korzystających z usług podkarpackiej Gazeli Biznesu wywodzi się z Ukrainy, Rosji i Mołdawii oraz Białorusi. Polskie warzywa i owoce za pośrednictwem Vita Fruit trafiają do Portugalii, Hiszpanii, Francji, Grecji i Holandii.

Najważniejszym celem spółki, która na polskim rynku zapewniła sobie ugruntowaną pozycję, jest dalsze pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i w Europie Wschodniej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu