Warimpex kupił trzy działki

KSA
opublikowano: 04-12-2008, 00:00

Wrocław, Bydgoszcz i Zielona Góra — to miasta, w których austriacki deweloper zbuduje hotele. I na tym nie koniec...

Wrocław, Bydgoszcz i Zielona Góra — to miasta, w których austriacki deweloper zbuduje hotele. I na tym nie koniec...

W ramach joint venture z Louvre Hotels austriacki deweloper buduje hotele Campanile i Premiere Classe. Ogłoszone w ubiegłym roku plany spó-łek zakładały powstanie w ciągu 3-5 lat w Polsce, Czechach i na Węgrzech 20-30 tego typu placówek.

— Projekty realizowa- ne z Louvre Hotels są już w zaawansowanym stadium. W większości krajów Europy Środkowej i Wschodniej nadal daje się odczuć brak hoteli ekonomicznych. W związku z tym spodziewamy się wysokiego popytu — mówi Franz Jurkowitsch, prezes Warimpeksu.

Warimpex nabył w Polsce trzy działki pod hotele. Nieruchomość we Wrocławiu położona jest w centrum miasta. Powstaną tam hotele Campanile i Premiere Classe. Ma być gotowy do końca 2010 r. Z kolei w Bydgoszczy i Zielonej Górze powstaną tylko hotele Campanile. Mają zostać oddane do użytku odpowiednio pod koniec i w połowie 2010 r.

Joint venture planuje budowę kolejnych placówek w dużych miastach, m.in. w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Krakowie.

— Dogodne położenie w połączeniu ze sprawdzonymi produktami i doświadczeniem w zarządzaniu otwierają obiecującą przyszłość przed naszymi projektami w Polsce — ocenia Pierre-Frédéric Roulot, prezes Louvre Hotels.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Warimpex kupił trzy działki