Wektory

k
opublikowano: 28-12-2005, 00:00

Artur Wichniarek. To, że na graniu w piłkę można zarobić ogromne pieniądze wie każde dziecko. To żadna sztuka, bo kluby prześcigają się, by płacić. Sztuką jest zarobić na... niegraniu. Po kilkumiesięcznych negocjacjach polski napastnik, który w obecnym sezonie bardzo rzadko pojawiał się na boiskach Bundesligi, porozumiał się z władzami klubu piłkarskiego Hertha Berlin w sprawie przedwczesnego odejścia z drużyny, za co zainkasował 1,3 mln euro.

Henryk Jankowski. Gdański kapłan, kapelan „Solidarności”, niegdyś najlepszy biznesmen wśród księży, nie pozwala, by o nim zapomnieć choć na chwilę. Po ustąpieniu z parafii św. Brygidy postanowił jednym ruchem przebić i prezydenta Lecha Wałęsę, i Jana Pawła II. W lutym przyszłego roku otworzy w Warszawie instytut swojego imienia, a nieco później odsłoni swój pomnik, który ma stanąć nieopodal rodzinnego domu kapłana, przy Urzędzie Miejskim w Starogardzie Gdańskim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu