Wierzejski: Jeśli wcześniejsze wybory, to jesienią

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 17-01-2006, 14:31

Wojciech Wierzejski (LPR) uważa, że jeśli miałyby się być przedterminowe wybory parlamentarne, to powinny one odbyć się jesienią. Jesienią kończy się kadencja samorządów i będą wybory samorządowe.

Wojciech Wierzejski (LPR) uważa, że jeśli miałyby się być przedterminowe wybory parlamentarne, to powinny one odbyć się jesienią. Jesienią kończy się kadencja samorządów i będą wybory samorządowe.

"Jeśli miałyby być przedterminowe wybory, to jesteśmy za terminem jesiennym" - oświadczył Wierzejski na wtorkowej konferencji w Sejmie. Jego zdaniem, jeśli wcześniejsze wybory do Sejmu i Senatu  byłyby jesienią "wówczas oszczędzamy pieniądze i stabilizujemy pewien układ na czas pracy nad budżetem".

Jego zdaniem, w takiej sytuacji "przyjazd Ojca Świętego Benedykta XVI na wiosnę do Polski byłby nie zachwiany". "Jak wiemy, Watykan nie organizuje pielgrzymek papieskich, do kraju w którym jest kampania wyborcza i w którym są +zadymy polityczne+" - powiedział Wierzejski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Wierzejski: Jeśli wcześniejsze wybory, to jesienią