Czytasz dzięki

Wyciąga kasę z gadżetów

Człowiek stojący za kanałem TechRax na YouTube dowodzi, że można zarobić na niszczeniu drogich gadżetów.

Chwali się, że niszczy gadżety od 2011 r. W swoich filmikach pochodzący z Ukrainy autor pokazuje, jaka jest wytrzymałość popularnych urządzeń. Najnowszy filmik dotyczy zegarka Apple Watch Edition, który kosztuje 10 tys. USD.

TechRax niszczy tylko to, na czym może zarobić. Nie chodzi więc o wybryki człowieka z nadmiarem gotówki w portfelu, ale internetowy interes. Ludzie na całym świecie mają zabawę podczas oglądania jego filmików, a pieniądze z reklam przy nich wyświetlanych wpływają na konto TechRax.

Pod koniec ubiegłego roku filmik przedstawiający ugotowanie najnowszego iPhone’a w garnku wypełnionym coca-colą miał 14,5 mln wyświetleń, a na reklamach autor mógł zarobić nawet 50 tys. USD. Pieniędzy wystarczyło więc nie tylko na zakup iPhone’a, ale także na pokrycie kosztów zniszczenia inteligentnego zegarka Apple’a. Jakie czasy, taki biznes — w internecie wszystko jest możliwe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Polecane