Zakończył się pierwszy etap konkursu Karierosfera 2011

DI
05-04-2011, 11:44

Przez dwa tygodnie trwania pierwszego etapu tegorocznej edycji konkursu Karierosfera prawie 900 studentów z całej Polski rozwiązało test kwalifikacyjny z dziedziny public relations - przygotowany przez On Board PR, partnera merytorycznego konkursu.

Zakończył się pierwszy etap konkursu Karierosfera 2011, organizowany przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia. Już drugi rok z rzędu prawie 900 studentów zainteresowanych public relations rozwiązywało testy przygotowane przez On Board PR Ecco Network, partnera merytorycznego konkursu Karierosfera 2011 w dziedzinie PR. I etap zmagań o staż w On Board PR polegał na rozwiązaniu za pośrednictwem Internetu testu składającego się z 10 pytań jednokrotnego wyboru z czterema wariantami odpowiedzi. Test obejmował pytania z zakresy PR oraz ogólnej wiedzy biznesowej. Laureaci konkursu Karierosfera 2011 z dziedziny PR będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w praktyce, w jednym z departamentów On Board PR należącej do międzynarodowej sieci Ecco International Communiations Network posiadającej biura w 40 krajach świata.

W tegorocznej edycji patronami poszczególnych dziedzin oprócz agencji On Board PR Ecco Network zostali m.in.: Ernst&Young, ING Bank Śląski, Tieto, oraz PricewaterhouseCoopers. Partnerem Strategicznym Konkursu jest firma Danone. Miasto Wrocław po raz kolejny zostało Partnerem Wspierającym Karierosfery.

II etap konkursu Karierosfera 2011 odbędzie się na 14 polskich uczelniach m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na Uniwersytetach Ekonomicznych w Krakowie, Poznaniu, i Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Karierosfera (www.karierosfera.pl), znana dotąd pod nazwą Karierosfera – Konkurs Wiedzy Biznesowej to ogólnopolski konkurs organizowany od 2001 roku przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia, który ma na celu wyłonienie najlepszych studentów, promowanie ich najlepszym firmom i instytucjom oraz integrację społeczności akademickiej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Zakończył się pierwszy etap konkursu Karierosfera 2011