ZKDP opublikował wyniki dzienników

Radosław Omachel
22-06-2001, 00:00

ZKDP opublikował wyniki dzienników

Związek Kontroli Dystrybucji Prasy opublikował kwietniowe deklaracje wydawców o wysokości nakładów i sprzedaży. Średnia dzienna sprzedaż „Pulsu Biznesu” w kwietniu wyniosła 20 572 egzemplarzy. Po raz pierwszy w biuletynie ZDKP nie pojawiły się wyniki „Gazety Giełdy Parkiet”. Nie ma też wyników „Prawa i Gospodarki”.

Wydawcy zrzeszeni w ZKDP zawarli porozumienie, zgodnie z którym tytuły nie udostępniające związkowi swoich deklaracji od początku 2000 roku nie podlegałyby badaniom prowadzonym przez SMG/KRC na zlecenie Polskich Badań Czytelnictwa. Mimo to instytut badawczy publikuje wyniki czytelnictwa „Prawa i Gospodarki”. Tytuł ten zobowiązał się od marca udostępniać swoje wyniki ZKDP.

— Nie otrzymujemy od „Prawa i Gospodarki” deklaracji. Przy zbieraniu wyników za maj wystosujemy do Inforu upomnienie — mówi Iwona Szczęsna z biura ZDKP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Omachel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / ZKDP opublikował wyniki dzienników