Złap kontrakt: Koleje szukają dostawców

KA
opublikowano: 13-09-2012, 00:00

PKP PLK poszukują kontrahentów

PKP Polskie Linie Kolejowe (PKP PLK) rocznie ogłaszają blisko dwa tysiące przetargów na dostawy i usługi oraz wykonywanie zadań inwestycyjnych wartych łącznie 15-20 mld zł.

Obecnie w bazie dostawców jest ponad 14 tysięcy podmiotów współpracujących z PKP PLK w ostatnich dwóch latach oraz firmy, które uczestniczyły w postępowaniach o udzielenie zamówienia i złożyły ważne oferty, jednak nie przedstawiły ofert najkorzystniejszych.

  W ostatnich tygodniach w bazie nowych platform zakupowych zarejestrowało się ponad 250 nowych podmiotów, dotychczas niewspółpracujących z PKP PLK.

Spółka informuje, że każdy dostawca w tworzonej bazie może stworzyć swój własny profil i uczestniczyć w postępowaniu, zgodnie z zakresem zadeklarowanych usług lub dostaw. Nowa platforma ma zastąpić dotychczasową platformę przetargową i zgromadzi postępowania zakupowe zarówno w procedurze otwartej, jak i zamkniętej.

Więcej informacji:

Potencjalni kontrahenci PKPPolskich Linii Kolejowych mogą rejestrować się w bazie platformy zakupowej za pośrednictwem strony internetowej pod adresem www.plk-sa.pl/nowe-zakupy/. W razie wątpliwości można zadawać pytania, kierując je na adres: nowe_zakupy@plk-sa.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu