Złap kontrakt: Zbuduj skatepark

Urząd Miejski w Lublińcu ogłasza przetarg

Urząd Miejski w Lublińcu szuka wykonawcy terenu rekreacyjnego przeznaczonego dla osób jeżdżących na deskorolkach i łyżworolkach. Ma się on składać z sześciu elementów z wibroutwardzonego betonu B40, zbrojonego włóknami polipropylenowymi. Zbrojona nimi ma być także płyta z betonu B25. Zamówienie obejmuje również wykonanie chodników z kostki oraz dostawę i montaż ławek parkowych i koszy na śmieci.

Całość ma być gotowa do wakacji 2014 r., a wykonane roboty mają być objęte pięcioletnią gwarancją. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jeden skatepark składający się z co najmniej czterech elementów betonowych oraz dysponujące osobą z uprawnieniami do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Wadium ustalono na 10 tys. zł.

WAŻNA DATA

15.03

Tego dnia o godz. 9.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 10

Kontakt:

Cezary Sękowski (przedmiot zamówienia) tel.: 34-353 01 00 wew. 140 Grażyna Sier (przedmiot zamówienia) tel.: 34-353 01 00 wew. 146 Jolanta Mitek (sprawy proceduralne) tel.: 34-353 01 00 wew. 146

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Zbuduj skatepark