Zmiany kadrowe w LC Corp

DI
opublikowano: 02-12-2010, 17:41

Tomasz Wróbel i Mirosław Kujawski zostali członkami zarządu, natomiast Joanna Jaskólska, dotychczasowa członek zarządu, objęła funkcję wiceprezesaspółki LC Corp.

Tomasz Wróbel pracował na stanowiskach kierowniczych i zarządczych w takich firmach jak: Izba Przemysłowo-Handlowa w Jeleniej Górze, PKO BP, Getin Holding, Górnośląski Bank Gospodarczy. Getin Bank , Getin Raty, G-P Bis. Pełni również funkcje członka zarządu spółek zależnych od LC Corp.

Mirosław Kujawski w latach 1996-2002 pracował w budowlanych firmach wykonawczych realizując obiekty mieszkaniowe, a następnie jako specjalista ds. kosztorysowania i przygotowania inwestycji. W okresie od 2002 do 2010 roku był zatrudniony w krakowskiej spółce Geo, Mieszkanie i Dom – najpierw na stanowisku dyrektora oddziału Wrocław (2002-2006), a następnie jako dyrektor generalny i prokurent.
Od 2010 r. pracuje w LC Corp na stanowisku dyrektora ds. przygotowania i realizacji inwestycji. Odpowiada za pozyskanie nieruchomości oraz inwestycje prowadzone we Wrocławiu i Krakowie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Zmiany kadrowe w LC Corp