Czytasz dzięki

Zmiany personalne w CBRE i Bouygues Immobilier

  • Marta Sieliwierstow
opublikowano: 29-01-2013, 00:00

Kadry

KRZYSZTOF FODER

Objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska. W firmie pracuje od 2008 r. Na nowym stanowisku odpowiada m.in. za tworzenie i realizację strategii sprzedaży i komunikacji marketingowej spółki, rozwój nowych kanałów sprzedaży oraz poszukiwanie możliwości rozwoju działalności. Foder jest absolwentem studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zarządzania spółkami deweloperskimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

PAWEŁ DOBROWOLSKI

został młodszym negocjatorem w dziale powierzchni biurowych firmy CBRE. Zajmie się monitorowaniem rynku powierzchni biurowych w Polsce, wspieraniem dyrektora działu przy negocjacjach umów najmu, a także pozyskiwaniem klientów. Poprzednio pracował na podobnym stanowisku w firmie Cushman & Wakefield. Ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow, Joanna Dobosiewicz

Polecane