Zmiany w zarządzie OT Logistics

opublikowano: 04-10-2017, 22:00

Rada nadzorcza spółki powołała w skład zarządu Radosława Krawczyka, który od początku września jest dyrektorem finansowym.

Zakres jego obowiązków w zarządzie obejmie realizację strategii, misji oraz krótko- i długoterminowych celów spółki w zakresie finansów, a także organizację i zarządzanie pracą działów pionu finansowego. Radosław Krawczyk będzie zarządzał sprawami kontrolingu i konsolidacji, zakupów, IT i administracji. Poza tym będzie nadzorował prace Centrum Usług Wspólnych, w którym skupione są działania z zakresu księgowości, kadr i płac. Zmiany w zarządzie OT Logistics weszły w życie 29 września 2017 r. Składa się teraz z czterech osób: prezesa Zbigniewa Nowika (strategia), wiceprezesa Piotra Ambrozowicza (akwizycje i pozyskiwanie finansowania), wiceprezesa Andrzeja Klimka (sprawy operacyjne) i Radosława Krawczyka. 28 września 2017 r. rezygnację z zasiadania w zarządzie firmy złożyli Ireneusz Miski i Richard Jennings.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu