9 imprez w jednym miejscu i czasie

opublikowano: 10-01-2013, 00:00

Polscy przedsiębiorcy będą mogli promować się na stoiskach informacyjnych podczas marcowych targów w Splicie.

Już na początku marca oczy przedsiębiorców z wielu sektorów będą zwrócone na chorwacki Split. Od 6 do 10 marca będzie tam trwała kolejna, już 18. edycja międzynarodowych targów GAST. To wydarzenie, w ramach którego odbywa się dziewięć specjalistycznych targów branżowych.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Zagrzebiu organizuje na tych targach stoisko informacyjno-promocyjne, na którym polskie firmy będą mogły prezentować swoją ofertę. Od samego początku w ramach GAST odbywają się Międzynarodowe Targi Żywności i Międzynarodowe Targi Napojów. To okazja dla producentów, dostawców i hurtowników. Na uczestników czeka też 18. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hotelowego i Gastronomicznego.

Będzie tam prezentowany m.in. sprzęt do przygotowywania i przechowywania żywności oraz zestawy do jej serwowania. Dopełnieniem spożywczej oferty są Targi Wina Dionizijana oraz Targi Kawy. Ale GAST to także inne branże. W marcu odbędzie się 7. już edycja Targów Meblowych Furnitura. W asortymencie znajdą się meble hotelowe, biurowe, mieszkaniowe i wyposażenie wnętrz. Na 8. Targi Turystyczne Saturn zjadą biura turystyczne, touroperatorzy i cały sektor hotelarski.

Na 6. Targach Gast Around The World zaprezentowane zostaną produkty regionalne i oferta turystyczno-kulturalna krajów i regionów z całego świata. Ciekawą dla wielu przedsiębiorców imprezą będą 2. Targi Agencji Rozwoju Regionalnego, na których zaprezentowane zostaną projekty współpracy transgranicznej.

WPHI zaprasza do udziału w targach wszystkie polskie firmy, których działalność tematycznie wiąże się z programem imprez. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na organizację samodzielnego stoiska lub przesłać na adres wydziału materiały promocyjne, prospekty, katalogi i materiały na CD, które będą bezpłatnie rozprowadzane na stoisku WPHI. Więcej o targach: www.sajamsplit.hr

22.02

Do tego dnia firmy powinny przesyłać materiały promocyjne.

GDZIE WYSYŁAĆ

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu 10000 Zagreb, ul. Vijenac 15, Croatia

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane