BMW szkoli kierowców VIP-ów (WIDEO)

ŁO, worldcarfans.com
opublikowano: 07-02-2011, 21:54

Stare sowieckie lotnisko we wschodnich Niemczech, bomby, ogień, karabiny… Życie niektórych właścicieli BMW musi być naprawdę ciężkie.

Nasz babcie nieustannie powtarzają, że kiedyś nie było tak niebezpiecznie, jak obecnie. Babcie nieoczekiwanie znalazły sprzymierzeńca równie zatroskanego. To koncern BMW.

Niemcy oferują swoim klientom wzmocnione wersje aut zbudowane w dziale BMW High Security Vehicles. To samochody, w których ludzie biznesu, polityki bądź gwiazdy wszelkiej maści, mogą schronić się przed swoimi wrogami.

Pancerne BMW jest oczywiście tylko narzędziem, więc niemiecki koncern pomyślał o kursach dokształcających dla kierowców wożących VIP-ów. BMW wyszło chyba z założenia, że czymś takim nie wolno się nie pochwalić. My uprzedzamy, że filmik przypomina relację z przygód Chucka Norrisa.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, worldcarfans.com

Polecane